Kompleksowe usługi obróbki mechanicznej, profesjonalne i rzetelne wykonanie!

Oferujemy kompleksowe usługi obróbki elementów z metali: aluminium, stali, stali wysokogatunkowych, miedzi, mosiądzu oraz z tworzyw sztucznych takich jak: plexa, poliacetal, teflon. Nasz bogaty park maszynowy umożliwia nam wykonanie detali o najbardziej złożonych kształtach z największą precyzją oraz części do urządzeń i maszyn. Zlecenia wykonujemy kompleksowo wraz z nałożeniem powłok (anodowanie, cynkowanie, niklowanie, srebrzenie, szkiełkowanie i lakierowanie).

Obróbka mechaniczna CNC

Obróbka mechaniczna CNC

  • frezowanie
  • toczenie
  • wiercenie
  • gwintowanie

 


Wykonujemy kompleksowo usługi obróbki skrawaniem – frezowanie, toczenie, wiercenie, gwintowanie.Naszą specjalnością i największą pasją jest frezowanie CNC.

Wykorzystywane przez nas najnowszej generacji centra frezarskie 3 i 4 – osiowe oraz unikatowe umiejętności naszych technologów i operatorów umożliwiają nam wykonanie zarówno pojedynczych detali o najbardziej skomplikowanej geometrii jak i serii elementów z najwyższą dokładnością i powtarzalnością. Bogate zaplecze maszynowe jakim dysponujemy, pozwala nam na elastyczność produkcyjną i możliwość zaoferowania najlepszego procesu technologicznego dla danego detalu.
Usługę toczenia CNC wykonujemy na automatycznym centrum tokarskim firmy Okuma, które umożliwia nam produkcję detali seryjnych z najwyższym stopniem powtarzalności.

 

Obróbka plastyczna i procesy specjalne

Obróbka plastyczna i procesy specjalne

  • gięcie CNC
  • spawanie metodą TIG oraz MIG/MAG
  • lutowanie miedzi i mosiądzu

 


W ramach obróbki plastycznej oferujemy gięcie blach za pomocą prasy serwoelektrycznej - Safran Darley.

Prasa najnowszej generacji umożliwia nam gięcie blach o różnej długości z najwyższą dokładnością i powtarzalnością.

Zakres naszych usług obejmuje także spawanie aluminium, stali węglowej i stali kwasoodpornej oraz lutowanie detali z miedzi i mosiądzu. Spawanie wykonujemy metodami TIG oraz MIG/MAG.

Nasi wykwalifikowani technolodzy i operatorzy dzięki swoim unikalnym umiejętnościom, uzyskują wysoką jakość oraz trwałość wytwarzanych spoin.

Obróbka plastyczna i procesy specjalne

Obróbka plastyczna i procesy specjalne

  • projektowanie CAD – 3D
  • programowanie maszyn CAM na potrzeby zleceń
  • doradztwo projektowe i wykonawcze

 


Nasze biuro projektowe pracuje na najnowszym, profesjonalnym oprogramowaniu Solidworks.
Oferujemy usługę projektowania CAD detali, części urządzeń i maszyn.

Specjalizujemy się w projektowaniu obudów dedykowanych i urządzeń według specyfikacji klienta. Usługę projektowania CAM i programowania maszyn CNC świadczymy w ramach realizowanych zleceń.
Na każdym etapie realizacji zamówień kontrolujemy jakość naszej pracy oraz zamówionych przez nas materiałów i usług od naszych kooperantów. Dzięki temu podnosimy wydajność naszej firmy oraz gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych detali.
Dla naszych klientów regularnie prowadzimy także analizy i prace konstrukcyjne, mające na celu optymalizację jakości oraz kosztu produkcji poszczególnych detali i części urządzeń.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych produktów!

Metwork
Brzozowa 24a
05-220 Zielonka

pon. - pt.
07:00 - 17:00
sob.
07:00 - 14:00